Egger

Podlahy EGGER Laminát – zdokonaľujeme pre vás klasické podlahy


Ako výrobca laminátov pôsobíme na trhu už viac ako 20 rokov a sme jedným z vedúcich dodávateľov vysoko kvalitných laminátových podláh v Európe.
Každý, kto zvolí laminátovú podlahu značky EGGER, sa rozhodol pre podlahu najvyššej kvality, ktorá mu bude po mnoho rokov prinášať radosť a vytvárať príjemné prostredie vo všetkých obytných priestoroch. Laminátové podlahy majú veľmi pekný vzhľad sú plne v súlade s novými podlahovými trendmi. Okrem toho je náš vysoko kvalitný laminát mimoriadne odolný, univerzálne použiteľný a naše and our Aqua + laminátové podlahy sú navyše odolné proti vlhkosti. Keďže je pre nás environmentálne faktor v odvetví podláh veľmi dôležitý, používame pri výrobe našich laminátových podláh iba drevo z lesov s trvalo udržateľným hospodárením. Zakúpením podlahy EGGER Laminát si tak vo svojom domove vytvoríte zdravé prostredie. Každý, kto sa pustil do rekonštrukcie a má v úmysle renovovať aj podlahy, nájde vďaka našej laminátovej podlahe optimálne a cenovo efektívne riešenie s jednoduchou inštaláciou pomocou našich patentovaných zaklapávacích systémov sa zámkovými spojmi.


Laminát je z mnohých dobrých dôvodov veľmi obľúbeným materiálom pre podlahové krytiny. Naše laminátové podlahy vás nadchnú svojou vysokou funkčnosťou, trvanlivosťou a pekným dizajnom.
Vďaka našim patentovaným zaklapávacím systémom sa zámkovými spojmi pre laminát možno rýchlo nainštalovať aj veľké podlahovej plochy. Pokládku môže vykonať ľahko nielen profesionál, ale aj hobby remeselník. V našich videách vám ukážeme krok za krokom postup pri inštalácii laminátových podláh EGGER..