FATRA

pic

 

Je tradičným českým výrobcom vinylových podlahových krytín. V súčasnosti sú na trhu 4 produktové značky – LINO , Thermofix (vinylová podlaha v dielcoch), Click (novinka od roku 2011) a Sporting T. Všetky zaručujú kvalitné materiály pre aplikáciu v bytoch, školách, nemocniciach, komerčnej výstavbe, športoviskách a ľahkom priemysle.

Vinylové podlahy charakterizujú moderný životný štýl, spríjemňujú bývanie, dotvárajú zdravé a čisté prostredie, chránia pred alergiami. Špeciálne typy podláh spĺňajú požiadavky na odvádzanie elektrostatického náboja. Široký sortiment vinylových podláh dopĺňajú zvarovacie šnúry vo farebných odtieňoch, podlahové lišty a schodiskové hrany. Vinylové podlahy odpovedajú európskemu štandardu podľa normy ISO 9001.

 

 

pic

 

– sú luxusné špeciálne heterogénne vinylové podlahy v samostaných dielcoch. Dodávajú sa v pásoch 900mm x 150mm alebo vo štvorcoch 300mm x 300mm. Obidva formáty sú dostupné v hrúbkach 2,0 mm alebo 2,5 mm. Za zmienku isto stojí aj skutočnosť, že podlahy sa vyznačujú vysokou odolnosťou, čo dokazuje aj záťažová trieda 41 – 43. To predurčuje použitie tohto úžasného materiálu aj do vysoko zaťažovaných priestorov administratívneho charakteru, ba priam aj do výrobných hál s pokročilým zaťažením.

 

 

pic

 

Plávajúce vinylové podlahy v sebe kombinujú inovácie v konštrukcii podlahovín, bohaté skúsenosti odborníkov a moderné trendy interiérového dizajnu. Z tohto spojenia vzišiel luxusný produkt novej generácie. Plávajúce vinylové podlahy sa vyrábajú v luxusnom prevedení drevitých vzorov.