KRONO ORIGINAL

Kronoflooring GmbH, Lampertswalde

Laminátové podlahy vyrobené v Nemecku

pic

Firma Kronoflooring GmbH bola založená v roku 2001 ako dcérska spoločnosť firmy Kronospan GmbH Lampertswalde a patrí medzi medzinárodne vedúcich výrobcov laminátových podláh, obkladových a stropných panelov.

 

Kronoflooring GmbH je dnes, so širokou paletou produktov vo všetkých kvalitatívnych stupňoch, zastúpený celosvetovo v 80 krajinách sveta v DIY sektore, v špecializovaných obchodoch ako aj v ostatnom odbornom segmente. V Lampertswalde sa nachádza asi na 360.000m² najmodernejšie a najväčšie produkčné sídlo podniku.

 

Laminátová podlaha Krono Original®, základ pekného bývania.

Je jednoduchá na údržbu, vysoko odolná a vyzerá ako pravé drevo : Laminátové podlahy Krono Original® presviedčajú svojimi vnútornými aj vonkajšími hodnotami. Spoznajte komfortné vlastnosti laminátovej podlahy a získajte všetky informácie o najobľúbenejšej podlahovej krytine.

 

Byť doma znamená, dôjsť domov odpočinúť si. . Počúvať svoju obľúbenú hudbu – niekedy nahlas, niekedy potichu. Privítať doma priateľov. Oslavovať na párty . Spojiť rodinu pri jednom stole . Vo svojich štyroch stenách máte žiť život a vychutnávať si ho – základom pre to všetko je podlaha, ktorá vám to všetko nielen umožní, ale ktorá vďaka svojim pozitívnym vlastnostiam urobí Váš domov krajším a nekomplikovaným. Zistite prečo je život na laminátových podlahách Krono Original® nekomplikovaný a trocha krajší ako na iných podlahách.