PAR-KY

pic                                                                       
HREJIVOSŤ PRAVÉHO DREVA, VÝHODY LAMINÁTU

Podlaha s vysokou odolnou hornou vrstvou z pravého dreva, tým sa lýší od laminátovej podlahy, ktorá používa tlačenú imitáciu dreva.

To je presne to, čo robí rozdieľ vo Vašich domácnostiach, kanceláriách a obchodov.
Rovnako ako otlačky prstov, tak žiadne dva stromy nie sú rovnaké. Každá dýhová podlaha je unikátna, rovnako ako Vy. Podlaha vyžaruje teplo a vytvára atmosféru luxusu a ľahko sa udržiava, je ideálna na podlahové vykurovanie.

 

Z pravého dreva

Každá lamela má vrchnú vrstvu zo skutočného dreva. Z toho dôvodu podlahy vypadajú ako masívne podlahy.
Hygienická

Každá skosená hrana medzi dvoma lamelami má proti vode impregnovaný antibakterálny okraj. To znamená, že sa baktérie nemôžu usadiť medzi lamelami. Tým je podlaha nielen čistá, ale aj hygienická
Ideálna pre podlahové vykurovanie
Všetky podlahy umožňujú rýchle vedenie tepla, rýchlejšie než iné drevené podlahy, čo z nich robí dokonale vhodné podlahy pre podlahové vykurovanie.

                                  

Odolnejšia než masívná podlaha

Podlaha je nielen pevná, ale aj rovnako veľmi odolná voči pretlačeniu. Každá podlahová lamela je veľmi odolná vďaka veľmi tvrdej doske s vysokou hustotou (HDF). Dýha je nalepená na túto dosku a spolu s 8 vrstvami laku to vedie k vyššej odolnosti voči pretlačeniu než pri masívnych drevených podlahách a trojvrstvových podlahách so silnejšou nášlapnou vrstvou.

Dvakrát tak odolná

Tajomstvo odolnosti podláh spočíva v použití systému DSI. DSI je skratka pre Double-Sides Impregnation (impregnácia z dvoch strán). Behom procesu lisovania je lepidlo vlisované tak hlboko do dreva, dokiaľ nieje dosiahnutá úroveň saturácie pórov až z 97%. Následne sa aplikuje ultraodolný lak v ôsmych vrstvách na hornéj časti drevenéj dýhy. Drevo absorbuje lak, ktorý je v kontakte s lepidlom. Vďaka tejto technike je drevo úplne nasýtené a horná vrstva sa stáva veľmi odolnou.

Všetky výhody laminátu

Podlahy sa ľahko udržiavajú a sú dodávané s praktickým zámkom Uniclic® . Ďalšou vítanou výhodou je, že cena začína na rovnakej cene ako kvalitná laminátová podlaha.

                                  
Aktuálne kolekcie pre rok 2016:

 

pic             pic  pic  pic  pic

pic             pic  pic  pic

pic             pic