DRE

INTERIÉROVÉ DVERE DRE

 

Dvere tvoria neoddeliteľnú súčasť našich domovov a interiérov. Často sú tým pravým bytovým doplnkom, ktorý dotvára celkový vzhľad. Pri zariaďovaní akéhokoľvek interiéru, či už v domácnosti alebo v kancelárii, sa snažíme o dokonalú harmóniu medzi dverami a podlahami. Práve z toho dôvodu sme sa rozhodli zjednodušiť výber Vašich dverí a podláh tým, že všetko môžete vyriešiť takpovediac „pod jednou strechou“. Nemusíte cestovať z jednej predajne do druhej a strácať drahocenný čas. Ten môžete hodnotnejšie využiť s naším špecializovaným tímom obchodníkov, ktorí Vám budú nápomocní pri riešení a výbere dverí i podláh.

 

Dreve distribuované a predávané našou spoločnosťou patria do kategórie „PRE KAŽDÉHO NIEČO“. To znamená, že v rozsiahlej škále typov, povrchov a dizajnov si skutočne nájde každý to, čo mu vyhovuje po všetkých stránkach.

 

Široká ponuka z vyše 30-tich kolekcií dverí je dostatočným argumentom o sile a obľúbenosti výrobkov tohto európskeho renomovaného výrobcu. Napriek veľkému počtu objednávok, sme schopní zákazníkovi zabezpečiť dvere do 4-6 týždňov.

 

KONŠTRUKCIA

 

Rám krídla je zhotovený z dreva z ihličnanov alebo dosky MDF. Výplň tvorí stabilizačná vložka papierová voština alebo odľahčená drevotrieska. Vonkajšia platňa HDF je opláštená dekoračnou dyhou DRE-Cell Decor, lakovanou platňou LACK – Decor alebo prírodnou dyhou zabezpečenou 5-timi vrstvami  tvrdeného laku technológiou UV. Všetky priliehavé krídla (okrem protipožiarnych) majú profilovaný okraj Karnies dodávajúci dverám efektný a neopakovateľný charakter. Všetky priliehavé krídla (okrem Vetro a protipožiarnych) sú prispôsobené na skrátenie o 60 mm.

 

 

Ventilačné objímky

 

K našim dverám existuje možnosť dokúpenia ventilačných objímok vo viacerých farbách ( 5ks objímok = 1 komplet ).

Pre dvere DRE – CELL decor a LACK decor sú k dispozícii nasledovné prevedenia: biela, klon, dub, orech svetlý, calvados a bronz.

Pre prevedenia NATURA sú k dispozícii nasledovné ventilačné objímky: strieborná, strieborný satén, zlatá a saténová.

 

 

Ventilačné mriežky a otvory

 

Do dverí STANDARD 10; 20; 50 a 50s a do dverí LACK 10; 20; 20s; 50 a 50s je možné osadiť kúpeľňovú ventilačnú mriežku. K dispozícii sú nasledovné farebné prevedenia: biela, béžová, calvados a bronz. Na vyžiadanie je možné namiesto ventilačnej mriežky vyrobiť dvere s ventilačným podrezaním.

 

 

Radi Vás privítame v našom showroom-e a prevedieme našimi materiálmi.