Partneri

Design & Web

Frederik Veselovský – tvorba moderných webových stránok pod redakčným systémom WordPress pre väčšie aj menšie firmy či osobné webové stránky. Grafický design (logo, logotyp, tlačová grafika, kompletná firemná identita a iné).

Bývanie & Architektúra

Sme architekti so sídlom v Bratislave, ale pôsobíme po celom Slovensku a v zahraničí. Robíme projekty všetkých druhov, mierok a rozpočtov, od návrhov kuchýň až po rozsiahle obytné zóny. Vždy s ohľadom na funkčnosť, estetiku a efektívne využitie zdrojov investora. Naše služby využívajú súkromné osoby, developeri, malé firmy aj medzinárodné spoločnosti. Realizácie interiérov dodávame na kľúč s vlastnými remeselníkmi.

Duality Vám ponúka pohodlné bývanie v blízkosti Bratislavy v atraktívnej lokalite Hviezdoslavova za výbornú cenu. Žiadne problémy s výstavbou a nasťahovať sa môžete takmer okamžite. Projekt tvorí elegantný a príjemne presvetlený dom bungalového typu. Každý dom má k dispozícií vlastný pozemok o rozlohe takmer 5 árov. Obytná jednotka predstavuje 4-izbový domstrednej veľkostnej kategórie určený pre 4-5 člennú rodinu so samostatným vstupom z uličnej strany.

TEXO PARTNER, a.s. je stavebno-montážna spoločnosť, ktorá zabezpečuje prípravu a realizáciu stavieb pre súkromný, štátny a verejný sektor. Pôsobíme v oblasti dodávky stavieb priemyselných, bytových a občianskych, ako aj stavieb dopravných, vrátane železničných. Súčasťou dodávky stavebného diela je poradenská, projekčná a inžinierska činnosť.

Spoločnosť alterna, spol. s r.o. vznikla v roku 2007 transformáciou fyzickej osoby, ktorá začala na slovenskom trhu pôsobiť v roku 2005.
Od začiatku bolo jej prioritou poskytovanie kvalitných a profesionálnych služieb v oblasti vykurovacích systémov, vďaka čomu sa v krátkej dobe zaradila medzi významné spoločnosti v regióne.

Maliari

p. Peter Ryboň

Ponúkame dekoračné práce od firiem: valpaint it, san marco it, oikos it, orac decor lišty. Tapetárske práce, všetkých druhov tapiet.

p. Marián Bartalský

Kurenárske a elektroinštalačné práce.

maba@hodmail.com