Partneri

Design & Web

Frederik Veselovský – tvorba UI/UX designu webových stránok, iOS/Android aplikácií, tvorba loga, firemnej identity, marketingový design a iné grafické práce.

Bývanie & Architektúra

Sme architekti so sídlom v Bratislave, ale pôsobíme po celom Slovensku a v zahraničí. Robíme projekty všetkých druhov, mierok a rozpočtov, od návrhov kuchýň až po rozsiahle obytné zóny. Vždy s ohľadom na funkčnosť, estetiku a efektívne využitie zdrojov investora. Naše služby využívajú súkromné osoby, developeri, malé firmy aj medzinárodné spoločnosti. Realizácie interiérov dodávame na kľúč s vlastnými remeselníkmi.

Duality Vám ponúka pohodlné bývanie v blízkosti Bratislavy v atraktívnej lokalite Hviezdoslavova za výbornú cenu. Žiadne problémy s výstavbou a nasťahovať sa môžete takmer okamžite. Projekt tvorí elegantný a príjemne presvetlený dom bungalového typu. Každý dom má k dispozícií vlastný pozemok o rozlohe takmer 5 árov. Obytná jednotka predstavuje 4-izbový domstrednej veľkostnej kategórie určený pre 4-5 člennú rodinu so samostatným vstupom z uličnej strany.

Projekt NOVÝ HVIEZDOSLAVOV sa nachádza v obci Hviezdoslavov, kde sú všetky potrebné IS (kanalizácia, vodovod, elektrické pripojky), asfaltový prístup a skutočne dobré podmienky pre pokojný život vo vidieckej atmosfére. Výstavba pozostáva z 20 mezonetových bytov rozdelených do piatich obytných viladomov a 100 samostatne stojacích rodinných domov. Tento projekt je ideálny pre mladé rodiny a pre tých, ktorí túžia po vlastnom bývaní mimo ruchu veľkomesta, no s ľahkou dostupnosťou nie len do práce, ale aj za zábavou a odpočinkom počas voľných chvíľ.

Undefined

RIMO s.r.o.

Rimo s.r.o.